Archery Tag

Archery Tag – jest to gra łucznicza przypominająca grę z dzieciństwa ,,dwa ognie”. Można ją przeprowadzać o każdej porze roku i na każdym podłożu, w budynkach, na terenach leśnych, boisku sportowym oraz w wodzie.

Do gry używane są łuki o lekkim naciągu z którym poradzą sobie nawet dzieci. Dzięki specjalnie zaprojektowanej strzale Larp zakończonej piankowym grotem oraz masce ochronnej, która jak w paintballu, jest ważnym elementem, gra ta jest bardzo bezpieczna i bezbolesna.

Zasady gry są proste. Uczestnicy gry zostają podzieleni na dwie pięcioosobowe drużyny. Zespoły stają na swoich polach oddzielonych od siebie strefą buforową. Każda strona wyposażona jest w przeszkody i tarczę z krążkami. Aby usunąć przeciwnika z pola należy go trafić lub złapać jego strzałę w locie. Jeśli uda ci się to zrobić nie tylko pozbywasz się konkurenta ale tym samym przywracasz do gry 1 osobę z swojego zespołu. Zwycięża ta drużyna, która jako pierwsza wybije wszystkie elementy z przeciwnej tarczy, wyeliminuje wszystkich konkurentów lub po zakończeniu gry będzie miała więcej osób na polu.

Sprzęt którym gramy:

Gra 60 minut

Gra 120 minut

Od poniedziałku do czwartku

20 zł za osobę

35 zł za osobę

Od piątku do niedzieli

25 zł za osobę

40 zł za osobę

 

  • W czasie gry zawiera się 15 minut instruktażu dla osób debiutujących w Archer Tag (dla osób zaawansowanych ten czas zamieniany jest na grę). Po zakończeniu gry prowadzący wysyła wyniki na wskazany adres mailowy
  • Dla grup zorganizowanych powyżej 10 osób oraz organizacji festynów ceny ustalane indywidualnie po wcześniejszym kontakcie.

Galeria