Catering

Grill to wspaniała okazja do wspólnego biesiadowania na świeżym powietrzu, nie tylko podczas pikników rodzinnych ale również podczas festynów czy imprez integracyjnych. Ponadto, jest to idealne menu na niekonwencjonalne spotkania, bo kojarzy się z zabawą, luźną atmosferą i pysznym jedzeniem.

Nasza firma zapewnia obsługę cateringową imprez plenerowych i pikników dostosowanych do potrzeb klienta, między innymi kompleksowa obsługę cateringu, ogródek piwny czy tez namiot z drewnianą podłogą. Z nami nie musisz przejmować się przyrządzaniem posiłków, obsługą gości i najgorszą rzeczą, czyli sprzątaniem po imprezie. Oferujemy bogate menu piknikowe a na naszym grillu są zawsze świeże i smaczne posiłki serwowane przez miłą i profesjonalną obsługę. Dojedziemy w każde wskazane przez Ciebie miejsce. W zależności od potrzeb, dostarczymy specjalny sprzęt, w tym grille, naczynia, sztućce oraz podgrzewacze do zup i potraw, które sprawią, że wasze posiłki zostaną ciepłe przez cały wieczór. Na życzenie zapewnimy zimne piwo (rollbary, schładziarki).

Aktywnie spędzony czas podczas gry na polu paintballowym lub zabaw na urządzeniach piknikowych podczas imprezy integracyjnej mogą wzmagać apetyt. Na naszym polu w Łagowie, gdzie odbywają się rozgrywki Paintballowe, została postawiona wiata z miejscami siedzącymi, gdzie uczestnicy gry mogą samodzielnie upiec swoje kiełbaski na ognisku- my zapewnimy Wam kije i drewno. Jeśli jednak nie masz czasu lub ochoty przygotowywać potraw na grilla możesz skorzystać z naszej oferty grillowej.

Czy i dla Państwa mamy rozpalić grilla? Zapraszamy!

Galeria