Dla dzieci

Jeśli poszukują Państwo wsparcia w niełatwym zadaniu jakim może być organizacja Dnia Dziecka, pikniku rodzinnego lub festynu w którym będą uczestniczyć dzieci, chętnie pomożemy. Nie od dziś wiadomo, że dzieci to najbardziej wymagający klienci, a organizacja imprez z ich udziałem jest najwyższą sztuką. Dzieci są szczere, nie znają pojęcia „kompromis” i często dostają to czego naprawdę chcą. Aby sprostać temu zdaniu trzeba być kreatywnym, cierpliwym a co najważniejsze robić to z sercem i pasją. Dlatego też podczas tworzeniu ofert dla naszych najmłodszych, sami stajemy się dziećmi –aby w jak najlepszy sposób zrozumieć ich potrzeby i pragnienia.

W naszej ofercie dla najmłodszych znajdują się m.in. zjeżdżalnia, zamek z piłeczkami, piłka zorbingowa, trampolina czy malowanie twarzy, które cieszy się dużym zainteresowaniem wśród dzieci. Atrakcja ta wykonywana jest przez osobę doświadczoną, z użyciem atestowanych farb, które nie powodują uczulenia, a co najważniejsze są bardzo trwałe lecz łatwo zmywalne. Dla nieco starszych dzieci proponujemy gry zespołowe tj. paintball, Laser Tag, Archary Tag . Nie musisz martwić się też o bezpieczeństwo- nasze atrakcje posiadają niezbędne atesty i certyfikaty, co sprawia, że są one przyjazne dla dzieci. Zgłoś się do nas a pomożemy ci znaleźć inspiracje.

Mamy doświadczenie w organizacji imprez dla dzieci, o czym mogą świadczyć uśmiechnięte buzie oraz to, że jesteśmy chętnie wybieraną firmą do tego typu imprez. Nie ma dla nas znaczenia czy to maluch, starszak czy nastolatek. Gwarantujemy gry i zabawy dla każdego, bez względu na wiek.

Atrakcje:

Galeria