Laser Tag


LaserTag – jest to sport zespołowy przypominający zasadami klasyczny paintball, odnośnikiem tego słowa, jest paintball laserowy. LaserTag to doskonałe połączenie zabawy z wzmożoną aktywnością fizyczną. To również doskonały sposób na integrację grupy.

Gracze wyposażeni są w realistyczne repliki karabinów AK12 emitujące niewidoczną wiązkę podczerwieni oraz zestaw czujników, które zbierają wszystkie informacje w trakcie gry na temat trafień. Karabiny są lekkie, a wiązka laserowa jest w 100 % bezpieczna i bezbolesna, dlatego może zagrać w nią praktycznie każdy bez względu na predyspozycję, płeć czy wiek. Na koniec gry uczestnicy otrzymują przebieg stoczonych walk w postaci liczbowego raportu.

Dzięki naszemu mobilnemu polu konkurencje LaserTag mogą odbywać się dosłownie wszędzie. W halach sportowych, pomieszczeniach biurowych, w lasach, ogródku, boisku szkolnym czy też w specjalnie przygotowanych pomieszczeniach do LaserTagu. Jednocześnie może grać do 10 osób, rozgrywając 2 lub 3 gry po 20 min każda, plus szkolenie przed grą. W czasie gry dzięki klimatowi oraz różnorodności scenariuszy każdy może poczuć się jak w wirtualnym świecie gier.

Sprzęt którym gramy:

CENNIK DLA OSÓB INDYWIDUALNYCH

Gra 60 minut

Gra 90 minut

Gra 120 minut

Od poniedziałku do czwartku

25 zł za osobę

 38 zł za osobę

45 zł za osobę

Od piątku do niedzieli

30 zł za osobę

43 zł za osobę

50 zł za osobę

 

  • W czasie gry zawiera się 15 minut instruktażu dla osób debiutujących w LaserTag  (dla osób zaawansowanych ten czas zamieniany jest na grę). Po zakończeniu gry prowadzący wysyła wyniki na wskazany adres mailowy
  • Dla grup zorganizowanych powyżej 10 osób oraz organizacji festynów ceny ustalane indywidualnie po wcześniejszym kontakcie.

 

Galeria