Speedball

„Speedball” to widowiskowa i dynamiczna gra plenerowa, która dostarcza świetnej zabawy oraz niezapomnianych emocji. Uczestnicy ćwiczą swój refleks, mobilizują się do szybkiego działania i błyskawicznego podejmowanie decyzji. Jest to sport o jasnych i przejrzystych zasadach, co pozwala w prosty sposób wyłonić drużynę zwycięską.

Organizujemy turnieje speedballowe w wyznaczonym przez nas miejscu jak i również na dowolnym terenie wybranym przez klienta, wyposażonym w dmuchane przeszkody. Zawodnicy zostają podzieleni na 4-5 osobowe drużyny. Celem gry jest zdobycie flagi przeciwnika lub szybkie i skuteczne wyeliminowanie zawodników przeciwnej drużyny. Pięciominutowa gra sprawia, że uczestnicy grają bardzo dynamicznie i nie mają możliwości chować się za przeszkodami przez dłuższy czas oraz nie przejmować inicjatywy gry. Cała rozgrywka toczy się na specjalnie rozłożonym polu, o wymiarach 20m x 30 m, ogrodzonym siatką zabezpieczającą, dzięki której widzowie mogą bezpiecznie i swobodnie śledzić zawody.

Jest to gra zespołowa, więc liczy się również sprawna i bezkonfliktowa współpraca z członkami drużyny. Budowanie drużyny ułatwia także stosunki międzyludzkie oraz funkcjonowania w sytuacjach stresowych.

Zapewniamy również rozstawienie profesjonalnego pola speedballowego na dowolnym terenie, wybranym przez klienta.

Galeria